New Mexico

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti New Mexico parduodamo būsto.

Nekilnojamojo turto pardavimas Naujojoje Meksikoje

Naujasis Meksika trumpam atstumu ribojasi pietuose su Meksika; į rytus su Teksase ir Oklahoma; Vakaruose jis ribojasi su Arizona.

Naujoji Meksika yra valstija pietvakariuose nuo JAV. Netoli Kolorado. Jame yra Chihuahua dykuma ir Sangre de Cristo kalnai. Sostinė Santa Fe, įkurta 1610 m., Garsėja savo prabangiais kurortais ir ispanų kolonijine architektūra. Miestas taip pat yra gyvybingos meno scenos centras, Gruzijos O'Keeffe muziejus, kuris išsaugo menininko tapybinius paveikslėlius ir atvirą lauką Santa Fe operą, ir dėl šios priežasties jis gali būti gera vieta ieškant nuosavybės pardavimas Naujojoje Meksikoje.

Naujosios Meksikos valstybė, žinoma kaip „Enchantment Land“, buvo 47-oji valstybė, pridėta prie Jungtinių Valstijų. Tai pagal dydį penkta pagal dydį valstybė, tačiau, nepaisant to, šalyje gyvena tik 36 metai. Yra trys amerikietiški Indijos rezervatai ir 19 pueblos.
Ekonomika labai priklauso nuo JAV karinių pajėgų. Yra keletas kariuomenės ir oro pajėgų bazių ir kitų įrenginių, tokių kaip bandymų ir manevravimo laukai ir bandymų laukai. Naujoji Meksika taip pat gyvena daugelyje technologinių laboratorijų.
1912 m. Įstojus į Sąjungą 47-oje valstybėje, Naujoji Meksika dabar išlaiko daugiau savo iš anksto JAV. kultūros paveldą. Dėl šio patikimo Ispanijos paveldo „Enchantment“ žemės gyventojai yra daugiau kaip 46% ispanų, didžiausia procentinė dalis šalyje, o dar 9% yra laikomi gimtuoju amerikiečiu, trečiu pagal dydį JAV. 36% naujų meksikiečių kalba ne anglų kalba, o tik antroji Kalifornijoje, o valstybė yra viena iš keturių mažumų valstybių, kartu su Kalifornija, Havajai ir Teksasas.

Nenuostabu, kad daugelis amerikiečių nemano, kad Naujoji Meksika yra Jungtinių Valstijų dalis, nes jos skirtumai su kitomis JAV valstybėmis.

Jei esate medžioklės turtas parduodamas Naujojoje Meksikoje, galite pamatyti vaizdingą Santa Fe miestą ir žavingą Taos miestą, kuris kasmet pritraukia milijonus turistų į savo galerijas, muziejus ir kolonijinius aikštes. Jie taip pat atvyksta į devynis valstybinius slidinėjimo kurortus, įskaitant pagrindinę Taos slidinėjimo slėnio paskirties vietą. Kitas lankytojų mėgstamiausias yra naujas unikalus meksikietiška valstybės virtuvė, kurioje yra mėlynas kukurūzai, piñon graikiniai riešutai, sopapilai, adovada mėsa ir, svarbiausia, žalieji pipirai.

Didžioji Naujosios Meksikos dykuma ir mažas gyventojų tankumas daro valstybę tinkamu branduolinių ginklų tyrimų įrenginiams, įskaitant Nacionalinę Los Alamos laboratoriją. Vėliau Naujojoje Meksikoje buvo atidaryta nauja Meksikos Sandia nacionalinė laboratorija, kita gynybos technologijų tyrimų įstaiga ir bandomasis įrenginys atliekų izoliavimui, vienintelė branduolinių atliekų šalinimo vieta šalyje.

Dar didesnis yra Los Alamosas, turintis didelę mokslininkų ir mokslinių gydytojų koncentraciją Los Alamos nacionalinėje laboratorijoje.

Santa Fe nekilnojamojo turto rinka yra viena iš brangiausių Naujojoje Meksikoje, nors Santa Fe vertės nėra tarp brangiausių Amerikoje, todėl tai galėtų būti labai įdomi vieta savo turtui parduoti Naujojoje Meksikoje.

Vieno šeimos namai yra labiausiai paplitusi apgyvendinimo vieta Santa Fe, tai sudaro 57,16% miesto būsto vienetų.

Palyginti su Naująja Meksika, paskutinė metinė Santa Fe įvertinimo norma yra daugiau kaip 90% kitų Naujosios Meksikos miestų ir miestų.

Vienas labai svarbus dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad tai yra vidutinis miesto įvertinimo lygis. Individualūs rajonai, esantys Santa Fe viduje, skiriasi savo investavimo potencialu, kartais už didelį sandorį.

Nekilnojamojo turto rinka Albuquerque vyksta gana gerai, ir tai įdomu parduoti nekilnojamąjį turtą Naujojoje Meksikoje. Iš tiesų, skaičiai atrodo geresni nei ankstesniais metais. Šiuo metu Albuquerque rinkoje yra apie 2900 namų. Šį kartą praėjusiais metais buvo 3,600.

Net jei didėja nekilnojamojo turto paklausa Naujojoje Meksikoje, pasitikėjimas jų statyba mažėja.

Dažniausiai tai yra dėl to, kad trūksta inventorizacijos, trūksta darbo jėgos, trūksta medienos, ir, žinoma, tai lemia ir palūkanų normos.

Taigi, prieš nuspręsdami pirkti nekilnojamąjį turtą pardavimui Naujojoje Meksikoje, turite apsvarstyti daugelį veiksnių.

  •  
    Persikėlimas į Naująją Meksiką. Tremtis ir gyventi Naujojoje Meksikoje

      Tęsdami gražiausios Amerikos žemyno tautos analizę, negalime nepaminėti unikalios tokio pobūdžio žemės. Kaip žinoma, Amerika yra valstybė, kurioje džiaugiasi daugelis etninių grupių, todėl neįmanoma nerasti savo dimensijos. Šiandien mes nusprendėme išanalizuoti daugybę galimybių turinčią valsty ...

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB